Menu

Uzlīmes / Etiķetes / Cenu zīmes

Uzlīmes un etiķetes

Uzlīmju pielietojums mūsdienās ir ļoti plašs – etiķetēm un iepakojumiem, stikla aplīmēšanai, skatlogiem, vitrīnām, plastmasas u.c. materiālu aplīmēšanai. Izgatavojam dažāda veida uzlīmes un etiķetes gan lielās, gan mazās tirāžās. Tās var pielietot gan iekštelpās, gan āra vidē. Izgatavošanas termiņš atkarīgs no uzlīmes lieluma, skaita un pēcapstrādes apjoma un var būt no dažām stundām līdz 2 dienām. Materiāli, ko izmantojam uzlīmju, etiķešu drukāšanai ir:

1.Līmpapīrs
Izmantojam matētu un glancētu līmpapīru, kurš tiek apdrukāts ar lāzertehnoloģijām. Šis materiāls ir paredzēts EKO iepakojumiem, tas ir sertificēts un lietojams pārtikas produktu iepakojumu aplīmēšanai. Līmpapīrs nav mitrumizturīgs, tāpēc vairāk paredzēts lietošanai iekštelpās. Maksimālais apdrukas izmērs ir 440×310 mm. Uzlīmes varam izgatavot uz līmpapīra ar šķēlumiem, lai varētu ērti noņemt uzlīmi no pamatnes.

2.Balta līmplēve
Pieejama divu veidu līmplēve – matēta un glancēta. Šī līmplēve ir mitruma un UV izturīga, tāpēc lietojama arī āra apstākļos un ražotāji tai garantē 2 gadu noturību. Druku veicam ar lielformāta tintes iekārtu, maksimālais uzlīmes platums ir līdz 160 cm, garums praktiski bez ierobežojuma.

3.Caurspīdīga līmplēve
Mūsu sortimentā ir gan matēta, gan glancēta caurspīdīga līmplēve. Šī līmplēve ir mitruma un UV izturīga tāpēc lietojama arī āra apstākļos, ražotāji tai garantē 2 gadu noturību. Maksimālais uzlīmes platums ir 130 cm, garums praktiski bez ierobežojuma.

4.Perforēta līmplēve
Šo līmplēvi parasti izmanto logu, auto stiklu aplīmēšanai, caurumu diametrs tai ir 1.7 mm, apdruka 65 %. Tā kā plēve viscaur ir caurumota, tā dod dubultu efektu – no ārpuses ir redzama Jūsu reklāma, bet no iekšpuses ir redzams viss ārā notiekošais. Maksimālais uzlīmes platums ir 130 cm, garums praktiski bez ierobežojuma.

Cenu katram klientam rēķinām individuāli, ņemot vērā uzlīmes lielumu, daudzumu, pielietojuma veidu. Sazinieties ar mums, piedāvāsim izdevīgāko un labāko risinājumu.

Cenu zīmes

Drukājam dažādu izmēru un formu cenu zīmes, sākot pat no 1 eksemplāra. Piedāvājam plašu papīru sortimentu, no kura izvēlēties, visus papīra paraugus iespējams apskatīties pie mums uz vietas birojā – gaidīsim! Izgriežam arī Jūsu vēlamajā formā, parasti augšpusē izurbjot caurumu. Varam papildus tās nolaminēt – izturībai. Vairāk informāciju un cenas variet noskaidrot, sazinoties ar mums.