Menu

Bukleti / Brošūras / Katalogi

Bukleti, Brošūras un Katalogi

Bukleti un brošūras – viens no populārākajiem uzņēmumu reklāmas izplatīšanas veidiem, tajos iespējams izvietot vairāk informācijas nekā flajerī/skrejlapā. Bukletus parasti veido ar vienu vai diviem locījumiem, papildus izturībai varam piedāvāt tos nolaminēt. Ātrs izgatavošanas termiņš un izdevīgas cenas gan lielos, gan mazos apjomos. Piedāvājam arī plašu papīra klāstu, no kura izvēlēties Jūsu vajadzībām atbilstošu biezumu, pārklājumu un formu. Līdzīgi kā ar visiem mūsu drukas pakalpojumiem, bukletu drukai nav minimālā apjoma ierobežojuma – atkarībā no vajadzīgā skaita, izvēlēsimies Jums attiecīgo drukas tehnoloģiju.

Katalogus parasti veido, kad nav iespējams visu nepieciešamo informāciju satilpināt bukletā. Tie piemēroti uzņēmumu prezentācijai konferencēs, semināros, izstādēs, kā arī sortimenta piedāvājumiem klientiem. Varam izgatavot skavotus, līmētus vai spirāļotus katalogus. Papildus varam nodrošināt laminēšanu un bigošanu. Sazinieties ar mums, norādot kataloga izmēru, lappušu. skaitu, papīra biezumu, apjomu un iesējuma veidu, un mūsu projektu vadītājas Jums sniegs visu nepieciešamo informāciju.

Piedāvājam nodrukāt arī periodiskos izdevumus – žurnālus un avīzes sākot no 1 eksemplāra – izstādēm, pasākumiem, kāzām, pilsētu, pagastu un novadu ziņu apkopojumam.