Menu

Kartiņas / Ielūgumi / Dāvanu kartes

Ielūgumi un Kāzu ielūgumi

Ielūgumi

Ielūgumu druka visdažādākajiem svētkiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, konferencēm, gadadienām, jubilejām, koncertiem un citiem svinīgiem un ne tik svinīgiem dzīves notikumiem. Nodrošinām augstu drukas kvalitāti, piedāvājam konsultēt un piemeklēt pasākumam piemērotu dizaina vai digitālo papīru. Vienmēr esiet laipni gaidīti mūsu birojā, lai apskatītu un aptaustītu papīru paraudziņus un ar mūsu projektu vadītājām izspriestu par labākā varianta izvēli. Piedāvājam izgatavot arī nestandarta ielūgumus,- to nodrošina mūsu plašās pēcapstrādes iespējas – dažādas formas, locīšana, bigošana, magnētiskais papīrs, laminēšana, ploterēšana utt. Svarīgi atcerēties, ka ielūgumu izgatavošana un izsūtīšana jāplāno savlaicīgi.

Kāzu ielūgumi

Piedāvājam kvalitatīvi izdrukāt visu kāzām nepieciešamo poligrāfijas atribūtiku – ielūgumus, ielūgumu komplektus, galda kartes, pudeļu noformējumus, plakātus, kāzu avīzes, fonus fotosienām. Neraugoties uz to, vai pasūtījums liels vai mazs, ikvienu ielūgumu izgatavojam ar vislielāko rūpību un garantētu kvalitāti. Esam izgatavojuši daudzus neaizmirstamus un skaistus kāzu ielūgumu komplektus. Ļoti moderni mūsdienās ir izgatavot kāzu ielūgumus pašiem tādā gadījumā, ja esat izveidojuši drukai sagatavotus failus, varam tos izdrukāt uz interesanta un skaista dizaina papīra, izgriezt papīrā visdažādākās formas, kā arī mežģīņu rakstus.

Dāvanu Kartes

Dāvanu kartēm un ielūgumiem nereti nav iespējams atrast sev piemērotu dizainu, veikalos izvēle ir ierobežota. Tādēļ piedāvājam konsultēt un piemeklēt sev piemērotu dizainu. Vienmēr esiet laipni gaidīti mūsu birojā, lai apskatītu un aptaustītu papīru paraudziņus un ar mūsu projektu vadītājām izspriestu par labākā varianta izvēli. Piedāvājam izgatavot arī nestandarta apsveikumus,- to nodrošina mūsu plašās pēcapstrādes iespējas – dažādas formas, locīšana, bigošana, magnētiskais papīrs, laminēšana, ploterēšana utt. Svarīgi atcerēties, ka maketa izgatavošana un druka jāplāno savlaicīgi.